We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Team OBS De Wissel

Het team van OBS de Wissel 2021-2022 
Naam
Functie
Aanwezig
E-mailadres
Bert Beukema
Directeur
ma t/m do
b.beukema@stichtingbaasis.nl
Laura Timmer
Coƶrdinator 
Passend Onderwijs
di t/m do
l.timmer@stichtingbaasis.nl
Marianne Haverkamp
Leerkracht groep 1/2 A

ma t/m vr
m.haverkamp@stichtingbaasis.nl
Martine Panman
Leerkracht groep 1/2 B
3

do, vr
wo
m.panman@stichtingbaasis.nl
Sophie van der Laan
Leerkracht groep 1/2 B 
6

ma t/m wo
vr
s.vdlaan@stichtingbaasis.nl
Annemiek Wolf
Leerkracht groep 3
ma, di, do, vrij
a.wolf@stichtingbaasis.nl
Renje Bakker
Leerkracht groep 4
wo t/m vrij
r.bakker@stichtingbaasis.nl
Monique Babtist
Leerkracht groep 5
ma t/m do
m.babtist@stichtingbaasis.nl
Ria Groeneveld
Leerkracht groep 4
ma, di
r.groeneveld@stichtingbaasis.nl




Johan de Jong
Leerkracht groep 6
ma t/m do
j.dejong@stichtingbaasis.nl
Irene Schuiling
Leerkracht groep 8

di t/m vrij
i.schuiling@stichtingbaasis.nl
Ingmar van Ast
Leerkracht groep
7


ma,di, vrij
i.vanast@stichtingbaasis.nl
Resa Boersma 
Leerkracht groep 7
wo,do
r.boersma@stichtingbaasis.nl
Nicole Jager
Leerkracht groep 8
Leerkracht groep 5
ma
vrij
n.jager@stichtingbaasis.nl
Marjon
Kwant 
onderwijsassistent 
di en do 
m.kwant@stichtingbaasis.nl 
Conciƫrges
Reina de Vries
Gerard Hovenkamp

Tijdelijk afwezig
Myrna Eissens