We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Team OBS De Wissel

Het team van OBS de Wissel 2020-2021 
Naam


Functie


Aanwezig


E-mailadres
Bert Beukema
Directeur
ma t/m do
b.beukema@stichtingbaasis.nl
Laura Timmer
Coördinator 
Passend Onderwijs
di t/m do
l.timmer@stichtingbaasis.nl
Marianne Haverkamp
Leerkracht groep 1/2 A

ma t/m vr
m.haverkamp@stichtingbaasis.nl
Martine Panman
Leerkracht groep 1/2 B
3

do, vr
wo
m.panman@stichtingbaasis.nl
Sophie van der Laan
Leerkracht groep 1/2 B 

6

ma t/m wo
vr
s.vdlaan@stichtingbaasis.nl
Annemiek Wolf
Leerkracht groep 3
ma, di, do, vr
a.wolf@stichtingbaasis.nl
Renje Bakker
Leerkracht groep 4
ma t/m wo
r.bakker@stichtingbaasis.nl
Ria Groeneveld
Leerkracht groep 5
ma, di
r.groeneveld@stichtingbaasis.nl
Amanda de Haan
Leerkracht groep 5
wo t/m vr
a.dehaan@stichtingbaasis.nl
Johan de Jong
Leerkracht groep 6
ma t/m do
j.dejong@stichtingbaasis.nl
Shefali Kremer
Leerkracht groep 7
School coördinator
ma en di
s.kremer@stichtingbaasis.nl
Ingmar van Ast
Leerkracht groep
7


wo
do, vr
i.vanast@stichtingbaasis.nl
Resa Boersma 
Leerkracht groep 8
wo t/m vr
r.boersma@stichtingbaasis.nl
Stephan Blaauw 
Leerkracht groep 8
ma en di
s.blaauw@stichtingbaasis.nl
Marjon
Kwant 
onderwijsassistent 
di en do 
m.kwant@stichtingbaasis.nl 

Conciërges
Reina de Vries
Gerard Hovenkamp

Tijdelijk afwezig
Myrna Eissens