We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Team OBS De Wissel

Het team van OBS de Wissel 2021-2022 

naam
functie
werkdagen
e-mailadres
Bert Beukema
directeur
maandag t/m donderdag
b.beukema@stichtingbaasis.nl
Laura Timmer
Coördinator Passend Onderwijs
dinsdag t/m donderdag
l.timmer@stichtingbaasis.nl 
Marianne Haverkamp
Leerkracht groep 1/2 a
maandag t/m vrijdag
m.haverkamp@stichtingbaasis.nl 
Sophie van der Laan
Leerkracht groep 1/2 b



Leerkracht groep 6
maandag t/m  woensdag

vrijdag
s.vdlaan@stichtingbaasis.nl
Martine Panman
Leerkracht groep 1/2 b


Leerkracht groep 3
donderdag, vrijdag

woensdag
m.panman@stichtingbaasis.nl 
Annemiek Wolf
Leerkracht groep 3
maandag t/m woensdag, vrijdag
a.wolf@stichtingbaasis.nl 
Ria Groeneveld
Leerkracht groep 4
maandag, dinsdag
r.groeneveld@stichtingbaasis.nl 
Renje Bakker
Leerkracht groep 4
woensdag t/m vrijdag
r.bakker@stichtingbaasis.nl 
Monique Babtist
Leerkracht groep 5
maandag t/m donderdag
m.babtist@stichtingbaasis.nl 
Johan de Jong
Leerkracht groep 6
maandag t/m donderdag
j.dejong@stichtingbaasis.nl 
Ingmar van Ast
Leerkracht groep 7
maandag, dinsdag, vrijdag
i.vanast@stichtingbaasis.nl
Resa Boersma
Leerkracht groep 7
woensdag, donderdag
r.boersma@stichtingbaasis.nl 
Irene Schuiling
Leerkracht groep 8
dinsdag t/m vrijdag
i.schuiling@stichtingbaasis.nl 
Nicole Jager
Leerkracht groep 8
 
Leerkracht groep 5
maandag
 
vrijdag
n.jager@stichtingbaasis.nl 
Marjon Kwant
  Leerkrachtondersteuner
maandag t/m vrijdag
m.kwant@stichtingbaasis.nl
Reina de Vries
Conciërge
Gerard Hovenkamp
Conciërge