We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Wisselteam

Het team van OBS de Wissel 2019-2020 
Naam
Functie
Aanwezig
E-mailadres
Bert Beukema
Directeur
ma t/m do
b.Beukema@stichtingbaasis.nl
Laura Timmer
Coƶrdinator 
Passend Onderwijs
di t/m do
l.timmer@stichtingbaasis.nl
Marianne Haverkamp
Leerkracht groep 1/2 A
ma t/m vr
m.haverkamp@stichtingbaasis.nl
Martine Panman
Leerkracht groep 1/2 B
wo t/m vr
m.panman@stichtingbaasis.nl
Sophie van der Laan
Leerkracht groep 1/2 B & groep 4
1/2b - ma t/m di
4 - do t/m vr
s.vdlaan@stichtingbaasis.nl
Renje Bakker
Leerkracht groep 4
ma t/m wo
r.bakker@stichtingbaasis.nl
Ria Groeneveld
Leerkracht groep 5
ma, do, vr
r.groeneveld@stichtingbaasis.nl
Amanda de Haan
Leerkracht groep 5
di, wo
a.dehaan@stichtingbaasis.nl
Johan de Jong
Leerkracht groep 6
ma t/m do
j.dejong@stichtingbaasis.nl
Shefali Kremer
Leerkracht groep 7
ma, di, do, vr
s.kremer@stichtingbaasis.nl
Ingmar van Ast
Leerkracht groep 3, 6 & 7
3 - do
6 - vr
7 - wo
i.vanast@stichtingbaasis.nl
Dagmar Roelfsema
Leerkracht groep 8
di t/m vr
d.roelfsema@stichtingbaasis.nl
Suzanne Schellekens
Leerkracht groep 8
ma
s.schellekens@stichtingbaasis.nl
Carin Honebecke
Onderwijsassistent
ma t/m wo
c.honebecke@stichtingbaasis.nl
Marjon Kwant
Onderwijsassistent
Wo t/m vr
m.kwant@stichtingbaasis.nl

Conciƫrges
Reina de Vries
Gerard Hovenkamp

Tijdelijk afwezig
Myrna Eissens
Ellen Mulder